kurs1     28.01.2022 р. комісія кафедри теорії та методики професійної підготовки на чолі із завідувачкою кафедри, докторкою педагогічних наук, професоркою Н.М.Титовою та викладачами-керівниками курсових проектів – О.О.Субіною, М.Ю.Ляшенко, Н.П.Антиповою, заслухали доповіді студентів щодо результатів дослідження з дисципліни «Методика професійного навчання».

Під час захисту курсових робіт студенти презентували результати власних наукових досягнень. Відбулись жваві дискусії між студентами, щодо проблем та перспектив професійного навчання.

Отже, захист курсових робіт пройшов на високому рівні, студенти здобули нові компетенції, знання та навички за спеціальністю 015 «Професійна освіта" (за спеціалізаціями).

kurs2kurs3

kurs4