zahust kursov1

28 січня 2022 року о 14.00 відбувся захист курсових робіт для здобувачів освіти спеціальності 029 «Інформаційна,бібліотечна та архівна справа» з навчальної дисципліни «Інформаційно-аналітична діяльність» за допомогою технологій дистанційного навчання.
На захисті були присутні – завідувачка кафедри,докторка педагогічних наук,професорка Титова Наталія Михайлівна., викладач дисциплін Воронова Галина Віталіївна, керівники курсової роботи Іщенко Світлана Михайлівна та Цимбал Світлана Миколаївна.
Члени комісії відмітили високу якість виконання курсових робіт, їх актуальність та змістовність.

Побачити реальний результат своєї роботи та ще й почути схвальні відгуки – мабуть, кращої мотивації для студентів не придумаєш.
Бажаємо успіхів!

zahust kursov2