photo 2023 12 11 16 30 21

11 грудня 2023 року на засіданні кафедри професійної підготовки, документознавства та публічного управління відбувся попередній захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів 2 курсу спеціальності 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, ОПП «Інформаційне докуметовпорядження». Попередній захист пройшов в онлайн-режимі за допомогою Google Meet за участі викладачів кафедри та студентів денної і заочної форм навчання.

Із першим етапом захисту випускної кваліфікаційної роботи студентів привітала завідувач кафедри, гарант ОПП професор Титова Н.М. Модератор зустрічі ознайомила присутніх із протоколом попереднього захисту та запросила до слова студентів і наукових керівників випускних кваліфікаційних робіт.

Студенти представили доповіді, у якій висвітлили актуальність теми випускної кваліфікаційної роботи, обґрунтували її вибір, ознайомили присутніх з метою та завданнями дослідження, а також презентували основні результати наукової роботи.
Вітаємо наших магістрантів з успішним проходженням першого етапу захисту випускної кваліфікаційної роботи, бажаємо успіху під час майбутньої державної атестації!

photo 2023 12 11 16 30 20

photo 2023 12 11 16 30 20 2