Студенти кафедри теорії та методики професійної підготовки (029.Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, 015.ПО.Документознавство) мали можливість відвідати головний науково-інформаційний центр держави, Національну бібліотеку імені В. І. Вернадського.

Тут зібрано фонди Австрійської бібліотеки, депозитарії публікацій ООН, а також фонд Президентів України. У бібліотеці зберігається і використовується вченими та пересічними громадянами близько 15 мільйонів одиниць зберігань. Відвідувачі бібліотеки можуть скористатися двома читальними залами – залом гуманітарних і природничих наук.
Ми вдячні адміністрації бібліотеки та Удовик Володимиру Миколайовичу за можливість побувати в головному науково-інформаційному центрі України та ознайомитися з тими куточками бібліотеки, які може бачитиь не кожен відвідувач.