2021 11 10 21 52 11

Студенти кафедри теорії та методики професійної підготовки (029.Інформаційна,бібліотечна та архівна справа, 015.ПО.Документознавство) відвідали виставку «Іноземні представництва в Києві в 1917-1919 р.р.: початок міждержавних відносин».

В експозиції виставки представлені, зокрема документи з фондів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України, Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г.С. Пшеничного, а також Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Державного архіву міста Києва, Наукової бібліотеки імені О. Ольжича та Інституту рукопису Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського й архіву Українського вільного університету в Мюнхені.

Дякуємо Голові ГО «Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин», професорці Ірині Борисівні Матяш за можливість ознайомитися з історією української дипломатичної та консульської служби, а також з періодами становлення зовнішньополітичного відомства України.

photo 2021 11 10 21 52 58