2401kafedra

24 січня 2022 року відбулося онлайн засідання кафедри теорії та методики професійної підготовки НПУ імені М.П. Драгоманова. Для дистанційного спілкування було обрано платформу для проведення відеоконференцій Meet.

Завідувачка кафедри, професорка Наталія Михайлівна Титова організувала обговорення актуальних питань щодо проведення екзаменаційної сесії за дистанційною формою під час карантину, особливостей проведення моніторингу якості знань студентів, узагальнення науково-дослідної роботи викладачів кафедри за навчальний семестр, поточнила особливості захисту курсових проектів.

На засіданні кафедри розглядалися питання майбутньої акредитації ОПП «015. ПО Документознавство». Обговорено участь співробітників та студентів кафедри у заходах присвячених академічній доброчесності. Засідання кафедри пройшло на позитивній ноті та було достатньо результативним.