260923       26 вересня 2023 року для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» була проведена відкрита лекція Снегірьова Ігоря Олександровича, кандидата філософських наук, доцента кафедри всесвітньої історії, міжнародних відносин та методики навчання історичних дисциплін Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка на тему «Актуальні питання філософії інформаційної діяльності».

Під час лекційного заняття було акцентовано увагу на питаннях: розвитку штучного інтелекту як можливого флуктуаційного атрактору, самоорганізації інформаційного простору, впливу наукомістких інформаційних технологій на нелінійний розвиток соціуму, філософського аналізу особливостей розвитку інформаційного суспільства.